1353
شروع!

شرکت ویرا تجارت ارغوان فعالیت خود را در زمینه پخش و توزیع رنگ و ابزار ساختمانی و صنعتی از یک فروشگاه کوچک  در سال 1353 و  از جنوب غرب تهران  آغاز نمود.

1397
شکل گیری یک ایده!

ارزیابی نیاز بازار داخلی و مطالعه راهکارهای روز دنیا در کنار بیش از 4 دهه تجربه، ما را بر آن داشت تا  در سال 1397 با رویکردی جدید و با الهام و الگوبرداری از همتایان نامدار بین المللی فعالیت خود را گسترش دهیم.

1399
ایجاد زِبرنگ!

در راستای هدف‌مان که بهینه سازی و هوشمندی توزیع در صنعت رنگ و ابزار است، یک برند جدید به اسم زبرنگ ثبت کردیم تا به وسیله آن بتوانیم به دستاوردهای بیشتری در این زمینه نائل شویم.

1400
تاسیس اولین زِبرنگ!

با گردهم‌آوردن تیمی جوان، پرانگیزه و آگاه، و همچنین استفاده از تجربه کهنه‌کاران حوزه رنگ و ابزار موفق شدیم تا در سال 1400 فروشگاه زبرنگ را راه‌اندازی کنیم و با ارائه محصولات باکیفیت و نیز خدمات و پشتیبانی مستمر، اعتماد خریداران و مشتریان عزیز را به اعتبار خود بیفزاییم.

1401
تحولی نوین در این سبک کسب کار!

با توجه به رشد و استقبال شما سروران عزیز و پیشنهادهای بی‌نظیری که به ما دادید، شرکت ویرا تجارت ارغوان (زبرنگ) موفق شده است تا تحولی بزرگ ایجاد کند و خود را به عنوان یک فروشگاه زنجیره‌ای رنگ و ابزار و مرجع و مرکز خرید محصولات برای هر خانه‌دار، استادکار، خرده فروش، عمده فروش و حتی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ معرفی نماید. 

همه چیز برای ساختن مهیاست ...