رنگ سحر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 92 نتیجه

رنگ سحر

رنگ سحر (سهامی خاص)، نامی آشنا در زمینه تولید و ساخت انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی است. رنگ سحر فعالیت خود را از سال 1365 با هدف برطرف نمودن نیاز بازار (رنگ های ساختمانی و صنعتی) و جلب رضایت مشتریان اغاز نمود.

 

تمامی پرسنل این شرکت در جهت رسیدن به اهداف والای این سازمان تلاش می کنند و تا به امروز، قدم های بسیار موثری را برداشته اند. داشتن نشان استاندارد ملی و کسب گواهی ISO می تواند مهمترین ویژگی یک محصول باشد که محصولات سحر از نیمه دوم دهه 70 به بعد هر ساله این نشان را دریافت نموده اند و همواره مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند. در حال حاضر گسترش واحد تحقیق و توسعه شرکت سحر موجب شده تا مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا به تولید رنگ های روغنی، نیم براق، پلاستیکی، اکریلیک، اسپری و اسپری چسب بپردازد.

موضوع کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جوانان و همچنین جذب نیروهای متخصص نیز در سال های اخیر یکی از اهداف بسیار مهم مدیران شرکت بوده و برنامه های بلند مدتی را برای آن تنظیم نموده اند. توجه به کلیه قوانین مندرج در قانون وزارت کار و صنایع از دیگر برنامه های دیگری است که همیشه سرلوحه مدیریت شرکت سحر بوده است.