مشتریان ویرا تجارت ارغوان زبرنگ

خریداران عمده (بنکداران)

خریداران عمده (بنکداران)

هر شهر و یا استانی برای تامین کالای مورد نیاز  فروشگاه های خود و یا رساندن هرچه سریعتر آن به دست مصرف کننده نهایی، احتیاج  به بنکدارانی دارد که این محصولات را به صورت یک جا و عمده تهیه نموده و در انبار خود نگهداری کند. یکی از اهداف ویرا تجارت ارغوان (زبرنگ) برطرف نمودن نیازهای بنکداران می باشد که این تعامل باعث صرفه جویی در هزینه حمل و قابل دسترس بودن تمام کالاها برای مصرف کنندگان و یا خریداران در سریعترین زمان ممکن می باشد.

 

فروشگاه های رنگ و ابزار سراسر کشور

معمولا فروشگاه های رنگ و ابزار آلات، تاسیسات و لوازم بهداشتی ساختمانی به دنبال شرکت هایی هستند که از تنوع کالای بسیار زیاد برخوردار باشند تا بتوانند به راحتی تمامی سبد کالای مورد نیاز خود را از یک جا تهیه نمایند. با این روش از امکاناتی نظیر گزارشات حجم خرید در هر زمان، تخفیفات دوره ای و ارائه جوایز در خرید های متنوع به صورت یکجا بهره مند می شوند. باید به اطلاع این دسته از فروشگاه ها برسانیم که بازرگانی ارغوان تمامی کالایی که برای یک ابزار فروشی لازم است را فراهم نموده و با توجه به تنوع زیاد کالا شما می توانید قدرت انتخاب داشته باشید.

 

اجرا کنندگان (استادکاران)

اجرا کنندگانی مانند نقاش ها، با توجه به اینکه دائما به رنگ و ابزارآلات مربوط به آن احتیاج دارند، بنابراین قیمت برایشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این دسته از افراد می توانند با ارتباط مستقیم با ارغوان تمامی نیازهای خود را با مناسب ترین قیمت برطرف کنند.

 

مصرف کنندگان

ممکن است عده ای از مصرف کنندگان، برخی از کالاهای مورد نظر خود را از فروشگاه ها پیدا نکنند. بازرگانی ارغوان به دلیل تنوع محصولات بالا می تواند تا حد زیادی نیاز مصرف کنندگان را فراهم کند. مصرف کنندگان می توانند با مراجعه حضوری و ضمن توضیح درباره نیاز یا کالای مورد نظر خود از راهنمایی مشاوران فروش بهرمند شوند.

 

کارخانجات صنعتی

برخی از کارخانه ها برای تولید محصولات خود، بازسازی و یا ساخت کارخانه نیاز به رنگ و ابزار دارند. با توجه به اینکه ممکن است این دسته از مشتریان حجم خرید بالایی داشته باشند، فروشگاه های کوچک قادر به تامین نیاز آن ها نخواهند بود. در این صورت می توانند با بازرگانی ارغوان ارتباط برقرار کنند.

 

پیمانکاران و سازندگان ساختمانی، سازمان ها و ارگان ها  

سازمان ها و ارگان هایی مانند آموزش و پرورش، شهرداری ها و پیمانکارها با توجه به اینکه به ابزارآلات و رنگ های ساختمانی و صنعتی نیاز خواهند داشت می توانند برای تامین کالاهای مورد نیاز به ما مراجعه کنند.

 

از دیگر ویژگی های ویرا تجارت ارغوان (زبرنگ):

در خرید از شرکت ارغوان به هیچ عنوان با محدودیت در کالا و تعداد سفارشات مواجه نخواهید شد.

شما قادر خواهید بود در یک بازه زمانی کوتاه، سفارش متعدد داشته باشید.

در صورت بستن قرارداد از تخفیفات دوره ای ما بهره ببرید.

تحویل سالم کالا و درصورت معیوب بودن امکان مرجوعی وجود خواهد داشت.

امکان ارسال سریع و رایگان (با توجه به حجم خرید) برای همه مشتریان مهیا است.