طراحی-دکوراسیون-با-رنگ-مشکی-در-کنار-قهوه-ای-و-کرم | فروشگاه زبرنگ

وقتی از طراحی دکوراسیون با رنگ مشکی صحبت می‌شود معمولا واکنش‌های منفی دیده می‌شود. شاید اکثرا گمان می‌کنند که سیاه باعث تاریک شدن فضا و افسردگی آور است. اما واقعیت این است که مقداری سیاه برای هر اتاقی لازم و ضروری است. مثل خط چشمی که برای آرایش صورت استفاده می‌شود، سیاه به هر چیزی شکل و قالب مشخص می‌دهد و رنگ‌های اطراف را تقویت می‌کند. مشکی همیشه رنگی شیک و به روز است.

سیاه رنگی خنثی است که می‌‌تواند با هر رنگی همنشینی داشته باشد. رنگ‌های کرم و قهوه‌ای ترکیب زیبایی با سیاه می‌سازند.

در فضاهایی که از رنگ روشن زیاد استفاده شده است، اضافه کردن کمی رنگ مشکی، به شاداب تر و رمانتیک تر شدن فضا کمک می کند. همه چیز بستگی به نحوه و میزان استفاده از سیاه دارد. در ضمن، سیاه به چشم فرصت استراحت می‌دهد. نور و رنگ زیاد باعث خستگی چشم می‌شوند.

تابلوی-سفید-روی-دیوار-مشکی | فروشگاه زبرنگ

می‌توانید روی دیوارهای سفید قاب عکس‌هایی با چارچوب مشکی رنگ را امتحان کنید. علاوه بر ایجاد حس نظم، جلوه عکس داخل چارچوب‌ها بیشتر می‌شود. سیاه می‌تواند مثل یک زنجیر عناصر و وسایلی که برای طراحی دکوراسیون در نظر گرفته‌اید به هم پیوند دهد. از وسایل سیاه رنگ مختلف در هر گوشه و کنار منزل استفاده کنید.

اگر از رنگ سیاه و سفید در کنار هم برای طراحی دکوراسیون استفاده می‌کنید حتما از ترکیب الگوهایی در اندازه های مختلف کوچک، بزرگ و متوسط استفاده کنید تا زیبایی بصری و عمق به اتاق ببخشید. سیاه و سفید در کنار هم تضاد جالب و زیبایی خلق می‌کنند.

در طراحی دکوراسیون با رنگ مشکی از رنگ های دیگر غافل نشوید. مثلا اگر غالب رنگ اتاق مشکی است از رنگ هایی مثل نارنجی، زرد و سبز استفاده کنید و به نورپردازی اتاق توجه بیشتری کنید. صورتی به سیاه هیجان بیشتری می‌بخشد. آبی یا سبز کمرنگ سیاه را لطیف‌تر جلوه می‌دهند. نقره‌ای و طلایی به عظمت و ابهت سیاه می‌افزایند.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ مشکی بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف مشکی، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *