طراحی دکوراسیون با رنگ قهوه ای | فروشگاه زبرنگ

قهوه‌ای می تواند از ترکیب رنگ‌های مختلف زیادی حاصل شود. به همین دلیل بیشتر رنگ‌ها با قهوه‌ای همنشینی دارند. طراحی دکوراسیون با رنگ قهوه ای تیره خودنمایی خاصی دارد و اشیا و اسباب کنار آن کم‌تر دیده می شوند. بر عکس، اگر می‌خواهید رنگ های روشن جلوه بیشتری پیدا کنند از قهوه ای روشن در کنار اسباب و لوازم منزل استفاده کنید.

طراحی-دکوراسیون-با-قهوه-ای-تیره-مشکی-طلایی | فروشگاه زبرنگ

استفاده از قهوه ای حس مثبت استحکام و کیفیت، همچنین راحتی و آسایش را به بیننده می دهد. قهوه ای پس زمینه بسیار زیبایی برای رنگ های آبی و سبز محسوب می‌شود، مثل ترکیب شن و دریا.

ترکیب قهوه ای و سفید در طراحی دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ

در طراحی دکوراسیون، قهوه ای در کنار سفید باعث می‌شود خلوص و روشنی سفید بیشتر به چشم بیاید. قهوه‌ای رنگ چوب است و برای دوست‌داران طبیعت و کسانی که می خواهند فضایی طبیعی و ساده به اتاق بدهند بهترین رنگ است.

 برای تعدیل انرژی مردانه قهوه‌ای می‌توانید از بنفش، ارغوانی و صورتی استفاده کنید. فیروزه ای رنگ مکمل قهوه ای است. ترکیب قهوه ای و فیروزه ای یادآور تقابل زمین و آسمان است و ترکیب زیبا و عمیقی ایجاد می کند. سبز و آبی نیز با طیف های متناسب قهوه ای همین انرژی و خاصیت را ایجاد می‌کنند.

استفاده از قهئه ای در طراحی دکوراسیون اتاق خواب | فروشگاه زبرنگ

برخی فام‌های قهوه‌ای بسته به رنگ‌هایی که در کنار آن‌ها وجود دارند تا حدودی شکوه و پیچیدگی را به همراه می‌آورند. به عنوان مثال، قهوه ای با سفید ملایم و عاجی با کلاس و مطابق مد روز جلوه می‌کند، البته به اندازه ترکیب مشکی با سفید و عاجی رسمی و جدی به نظر نمی‌رسد.

ایحاد فضای گرم با ترکیب قرمز و قهوه ای | فروشگاه زبرنگ

اگر فضای اتاق شما به اندازه کافی شلوغ است حتما با طراحی دکوراسیون با رنگ قهوه ای اثر آن را خنثی و تعدیل کنید. معمولا قهوه‌ای را رنگی خنثی می‌دانند. با این حال فام های روشن تر آن مانند بژ و کرم بیشتر مناسب پس زمینه هستند. قهوه ای تیره در کنار طلایی و کرم جلوه خاصی پیدا می‌کند.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ قهوه ای بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف قهوه ای، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *