طراحی دکوراسیون با رنگ قرمز | فروشگاه زبرنگ

رنگ قرمز یا سرخ از رنگ های اصلی است و از محبوبیت خاصی برخوردار است. قرمز رنگی گرم و انرژی بخش است، عواطف ما را تحریک می کند و برای فعالیت به ما انگیزه می‌بخشد. طراحی دکوراسیون با رنگ قرمز نیاز به طبع و سلیقه خاص خود را دارد.

گرمای قرمز می تواند هر خانه ای را گرم تر و پرشورتر جلوه دهد. چون اشتها را بیشتر می کند، برای آشپزخانه یا سالن غذاخوری می تواند استفاده شود. چون رنگ شور و انرژی است برای اتاق و سالن های ورزش بسیار مناسب است.

برای نمایش دادن بهتر اشیا زینتی می‌توانید پشت آن ها را با سطحی قرمز رنگ بپوشانید تا سریع تر نگاه ها را جذب کند. استفاده به جا و به اندازه از رنگ قرمز فضای خانه و محل کار را بسیار شادتر و پرانرژی تر می کند. در اتاق پذیرایی یا نشیمن گرمی بیشتری به جمع می بخشد. در ورودی منزل حس صمیمیت را به مهمانان و تازه واردها القا می کند.   

طراحی-دکوراسیون-با-قرمز-آبی | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون اتاق خواب با قرمز و سبز | فروشگاه زبرنگ

طراحی دکوراسیون با رنگ قرمز برای اتاق کودکان چندان مناسب نیست چرا که روحیه پرخاشگری و حس خشم را در کودکان بیدار می کند، مگر اینکه فام های روشن قرمز آن هم به میزان مناسب و نه چندان زیاد، در کنار فام های روشن سبز و آبی مورد استفاده قرار بگیرد.

فام های تیره قرمز و ترکیب آن ها با مشکی، طلایی و یا نقره ای فوق العاده جذاب و عمیق می شود. به نورپردازی اتاق ها دقت کنید.

رنگی که بیش از همه مکمل و متعادل کننده قرمز محسوب می شود رنگ فیروزه ای است. البته سبز و آبی نیز مناسب هستند.

طراحی دکوراسیون با رنگ قرمز و سفید | فروشگاه زبرنگ

رنگ سرخ در کنار رنگ های گرم دیگر مثل نارنجی برای چشم خسته کننده است و فضا را شلوغ تر از آنچه هست جلوه می دهد. در کنار رنگ های خنثی مثل خاکستری، سفید و نقره ای اثر رنگ قرمز تلطیف می شود و جلوه زیباتری پیدا می کند.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ قرمز بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف قرمز، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *