طراحی دکوراسیون با رنگ طلایی | فروشگاه زبرنگ

در طراحی دکوراسیون، طلایی همانند نقره‌ای به رنگ های متالیک معروف هستند. در حال حاضر استفاده از طلایی در طراحی دکوراسیون بسیار رایج است. رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون فضایی گرم و مجلل ایجاد می‌کند. در واقع، اینکه چه رنگی با طلایی همنشینی بهتری دارد کامل مشخص نیست. در طراحی دکوراسیون با رنگ طلایی مهم این است که به اندازه و به‌جا از آن استفاده شود. طلایی در هر چیزی که باشد آن را زیباتر و مجلل‌تر نشان می‌دهد.

آشپزخانه محل خوبی برای استفاده از طلایی است؛ حتی اگر فقط در حد استفاده از یک چراغ آویز یا وسایل آشپزخانه طلایی رنگ باشد. استفاده از قاب‌های طلایی رنگ باعث می‌شود عکس یا نقاشی داخل آن‌ها بهتر و زیباتر دیده شوند.

طراحی-دکوراسیون-با-رنگ-طلایی-و-سفید | فروشگاه زبرنگ

اگر می‌خواهید خود رنگ طلایی جلوه بیشتری داشته باشد از رنگ های خنثی مثلا رنگ سفید در کنار آن استفاده کنید. قهوه‌ای، کرم و مشکی نیز ترکیب زیبایی با طلایی ایجاد می‌کنند. ترکیب این رنگ ها با مشکی بسیار مجلل و امروزی می شود، فقط در نورپردازی فضا باید دقت بیشتری کنید. در مهمانی‌ها و سر میز شام، کافیست از سفره ای با طرح نگاره‌ای طلایی رنگ یا بشقاب‌هایی با حاشیه طلایی استفاده کنید. تفاوت کاملا ملموس می‌شود.

برای اتاق خواب و همچنین اتاق کودکان ترکیب طلایی با صورتی کم رنگ ترکیب جالبی می‌شود.  برای دیوار اتاق، حتی اگر نمی‌خواهید دیوار را طلایی نقاشی کنید از یک تابلوی نقاشی که رنگ غالب طلایی دارد استفاده کنید. در کنار رنگ‌هایی مثل قرمز، سبز، آبی، نارنجی و  رنگ‌های روشن و براق در استفاده از رنگ طلایی احتیاط کنید چون اصولا در طراحی دکوراسیون، طلایی با این رنگ‌ها دشمن است. همچنین ممکن است استفاده زیاد و نابه‌جا از این رنگ باعث شود بی‌سلیقه یا خودنما به نظر برسید.

طراحی دکوراسیون با رنگ طلایی و استفاده به جا و به اندازه از آن در کنار بنفش و ارغوانی فضایی بسیار مجلل و شاهانه ایجاد می‌کند.

 

با روان شناسی و خصوصیات رنگ طلایی بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف طلایی، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *