طراحی دکوراسیون با رنگ صورتی | فروشگاه زبرنگ

رنگ صورتی از رنگ های محبوب به ویژه برای خانم ها محسوب می‌شود. وسایل آرایشی و بهداشتی، سالن های زیبایی و صنعت مد و پوشاک نمونه هایی هستند که رنگ صورتی به وفور در آن ها دیده می‌شود. فام های روشن تر صورتی مورد توجه گروه سنی جوان و نوجوان هستند. صورتی بهترین رنگ برای اتاق کودکان به خصوص دختربچه هاست. هر چند در طراحی دکوراسیون با رنگ صورتی و استفاده از آن نباید زیاده روی کرد.

صورتی رنگ شادی است و با سایر رنگ ها همنشینی خوبی دارد. استفاده از صورتی تنها به اتاق کودکان و مهدکودک ها محدود نمی شود. با رنگ های خنثی مثل سفید، کرم و قهوه‌ای می توانید اثر صورتی را تعدیل کنید.

ترکیب صورتی با رنگ های تیره به آن قدرت و پیچیدگی بیشتری می بخشد. صورتی با رنگ های تیره تر مثل آبی سیر، سبز تیره، مشکی یا خاکستری فضای کاملا متفاوتی ایجاد می کند. همراه با خاکستری و آبی یادآور امید است و آرامش ایجاد می کند. 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با صورتی چگری و مشکی | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با رنگ صورتی سیر | فروشگاه زبرنگ
ترکیب آبی سیر و صورتی تیره در طراحی دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون اتاق خواب با اخرایی | فروشگاه زبرنگ

از ترکیب صورتی با مشکی رنگ کبود یا اخرایی به دست می آید، ترکیبی که حتی می تواند نظر آقایان را که معمولا ادعا می کنند از رنگ صورتی بیزار هستند به خود جلب کند. این رنگ برای اتاق نشیمن، پذیرایی و اتاق خواب بسیار زیباست و با رنگ های خاکستری، آبی نیلی، بنفش پررنگ و حتی سیاه همنشینی فوق العاده ای دارد.

سبز روشن در کنار صورتی جلوه خوبی دارد. این ترکیب برای اتاق کودکان و همچنین اتاق پذیرایی و اتاق مهمان مناسب است. می توانید از اسباب و وسایل صورتی رنگ در طراحی دکوراسیون اتاق استفاده کنید. مثلا کوسن های صورتی روی مبل راحتی جذاب و دلنشین می‌شوند. صورتی با رنگ های طلایی و نقره ای نیز بسیار زیبا می شود، به علاوه نور اتاق بهتر می شود.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ صورتی بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف مشکی، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *