طراحی دکوراسیون با رنگ سفید | فروشگاه زبرنگ

شاید فکر کنید طراحی دکوراسیون با رنگ سفید مرسوم ترین و سنتی‌ترین روش موجود است اما می‌توان گفت رویه استفاده از سفید در طراحی دکوراسیون در حال تغییر است. سفید مثل یک صفحه خالی و آماده نقش پذیری است. پس با ترکیب رنگ‌های دیگر و روش های متنوع طراحی دکوراسیون می‌توان استفاده‌های زیادی از آن کرد.

طراحی-دکوراسیون-با-رنگ-سفید-اتاق-پذیرایی | فروشگاه زبرنگ

سفید یک رنگ ساده نیست و می‌تواند بی‌نهایت فام‌های مختلف داشته باشد. سفید نورگیری اتاق را به بالاترین درجه می‌رساند. فضاهای کوچک و بسته با سفید بزرگ‌تر جلوه می‌کنند. تابلوهای نقاشی و عکس در میان دیوار سفید خودنمایی بیشتری دارند.

بارتاب-رنگ-های-اطراف-توسط-رنگ-سفید-در-طراحی-دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ
طراحی-دکوراسیون-دیوارهای-سفید-و-قالیچه-آبی | فروشگاه زبرنگ

اگر اسباب و وسایل منزل شما از رنگ خاصی پیروی می‌کنند، می‌توانید دیوارهای خانه را سفید کنید. بازتاب رنگ وسایل اتاق در سفیدی دیوارها تاثیر می‌گذارد و قالب رنگ دیوار از رنگ وسایل تبعیت خواهد کرد.

در طراحی دکوراسیون با رنگ سفید از سایر فام‌های خنثی مثل کرم و قهوه‌ای بیشتر استفاده کنید. این کار جلوه سفید را بیشتر می‌کند. زرد کمرنگ می‌تواند به سفید گرما ببخشد و این اثر می‌تواند از طریق نورپردازی اتاق انجام شود. سیاه مکمل سفید و در تضاد کامل با آن است. ترکیب سفید و سیاه می‌تواند بسیار زیبا باشد. استفاده از سفید، سیاه و خاکستری در طراحی دکوراسیون منزل، فضایی امروزی‌تر و مدرن ایجاد می‌کند.

ترکیب-رنگ-سفید-و-سیاه-در-طراحی-دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با سفید و نقره ای | فروشگاه زبرنگ
استفاده از رنگ سفید در طراحی دکوراسیون منزل | فروشگاه زبرنگ

دیوارهای سفید باعث می‌شوند اسباب و وسایل رنگی جلوه بهتری پیدا کنند. در اتاق‌های شلوغ و پر از اسباب و وسایل، سفید باعث ایجاد نظم و خلوت‌تر جلوه‌یافتن فضا می‌شود. اگر می‌خواهید تمیزی و مرتبی اتاق را نشان دهید، هیچ رنگی بهتر از سفید این را نشان نمی‌دهد.

ترکیب-سفید-و-رنگ-های-شاد-در-طراحی-دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ

استفاده از رنگ‌های کمرنک صورتی، سبز، آبی و قرمز در کنار سفید، اثر کسل‌کنندگی آن را به فضایی شاد و دلپذیر بدل می‌کند. سفید برای آشپزخانه که نیازمند تمیزی است رنگ مناسبی است. در عوض، برای نقاطی که بیشتر در معرض آلودگی هستند، مثل کف ورودی، پیشنهاد نمی‌شود و ممکن است برای تمیز نگه داشتن آن بسیار به‌زحمت بیافتید.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ سفید بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف سفید، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *