طراحی دکوراسیون با رنگ سبز | فروشگاه زبرنگ

سبز رنگ طبیعت، سلامتی و رشد است. در بین رنگ های سرد دسته بندی می‌شود و از ترکیب رنگ آبی و رنگ زرد حاصل می‌شود. همچنین رنگ ثروت است، برای همین اسکناس ها را به رنگ سبز می بینید. برای طراحی دکوراسیون با رنگ سبز تقریبا بی نهایت گزینه وجود دارد. فام های مختلف سبز با رنگ های مختلف همنشینی دارند.

سبز روشن در کنار سفید آرامش‌بخش است و برای اتاق نشیمن و اتاق خواب منزل و اتاق های انتظار مناسب است. از آنجایی که سبز رنگ آرامش است برای طراحی دکوراسیون اتاق کودکان گزینه خوبی است.

سبز و قهوه ای یادآور طبیعت هستند. طبیعت دوستان می توانند از این ترکیب در هر جایی استفاده کنند، به خصوص اتاق های نورگیر با ترکیب سبز و قهوه‌ای بسیار دلنشین می‌شوند. در کنار اسباب و وسایل سبزرنگ، دیوارهای به رنگ کرم فضایی صمیمی و خوشایند ایجاد می‌کند. اگر به سبک روستایی در طراحی دکوراسیون علاقه دارید از ترکیب سبز با قهوه ای و کرم حتما استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون با سبز سفید نقره ای | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با سبز و سیاه | فروشگاه زبرنگ

در طراحی دکوراسیون، سبز در کنار مشکی و نقره ای فضای مدرن تری ایجاد می‌کند. سبز مغزپسته ای انرژی حیات را در محیط زنده می‌کند و در کنار فام های روشن زرد آرامش بخش است.

ترکیب آبی تیره و سبز تیره در طراحی دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ

استفاده از سبز پررنگ در کنار آبی و فیروزه ای برای ایجاد فضای آرامش‌بخش پیشنهاد می‌شود. در استفاده از سبز زیتونی باید کمی احتیاط کرد چرا که سبز زیتونی می‌تواند مفهوم منفی داشته باشد مگر اینکه با محیط اطراف سازگار و تعدیل شود.

قرمز مکمل سبز است. همانند ترکیب گل سرخ که چشم نواز و نمادین است با ترکیب به اندازه و درست سبز و قرمز می‌توان فضاهای فوق العاده ای در طراحی دکوراسیون خلق کرد.

سبز رنگ سلامتی و درمان است، بنابراین بهتر است در اتاق هایی که محل استراحت و یا اقامتگاه بیماران هستند از فام های مناسب رنگ سبز استفاده شود.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ سبز بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف سبز، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *