طراحی دکوراسیون با رنگ زرد | فروشگاه زبرنگ

رنگ زرد از خانواده رنگ های گرم می باشد، رنگی که ما را به یاد گرمای انرژی بخش و حیاتی خورشید می‌اندازد. از این رو در طراحی دکوراسیون و برای روشن کردن و نورگیری بهتر اتاق رنگ بسیار خوبی است. زرد مظهر شادی و انرژی مثبت است. از این رو در جشن ها بسیار دیده می شود. طراحی دکوراسیون با رنگ زرد به محیط گرما و سرزندگی می بخشد.

زرد رنگی انعطاف پذیر است و تقریبا با هر رنگی همنشینی پیدا می کند. زرد در کنار قرمز فضایی صمیمانه تر ایجاد می کند و در کنار قرمز روشن برای خانم ها مناسب است. در اتاق خواب و دفتر کار زیاد از زرد براق استفاده نکنید چرا که خواب و تمرکز ذهنی شما را مختل می کند. زرد کمرنگ خاصیتی خنثی دارد و تقریبا همه جا قابل استفاده است.

استفاده از رنگ زرد در طراحی دکوراسیون | فروشگاه زبرنگ

اشیا و وسایل زرد خوب جلب توجه می کنند. فام های پررنگ تر زرد در این مورد قوی تر عمل می کنند. بهتر است در یک اتاق از یک فام زرد و آن هم به میزان کافی و نه چندان زیاد استفاده کنید. استفاده از زرد برای درهای ورودی، حس استقبال و خوشامدگویی القا می‌کند.

طراحی دکوراسیون با زرد و بنفش و خاکستری | فروشگاه زبرنگ

مکمل زرد، رنگ بنفش است. تقابل این دو رنگ فضای زیبایی فراهم می کند. در کنار آبی گرمای زرد کم فروغ تر می‌شود، پس می‌توان برای تعدیل زرد، مقدار کمی اسباب و وسایل آبی را در کنار آن اضافه کرد.  آبی کم رنگ در کنار زرد حس تازگی و خنکی را القا می کند.

طراحی دکوراسیون با زرد درخشان و خاکستری | فروشگاه زبرنگ

اگر می خواهید اتاق شما حال و هوایی مجلل و غیرمعمول داشته باشد، از ترکیب زرد و خاکستری استفاده کنید. در طراحی دکوراسیون با رنگ زرد و برای دیوارهای اتاق نشیمن از فام های روشن تر و کمرنگ زرد استفاده کنید. تاثیر رنگ زرد را با استفاده از  اسباب قهوه ای رنگ خنثی کنید. اگر فضای گرم تری می خواهید، می توانید از فام های تیره تر زرد در کنار سفید استفاده کنید.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ زرد بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف زرد، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *