طراحی دکوراسیون با رنگ خاکستری | فروشگاه زبرنگ

طراحی دکوراسیون با رنگ خاکستری بسیار متداول و مرسوم است. استفاده از فام‌های خنثی، به خصوص  خاکستری می‌تواند پس زمینه خوبی برای رنگ‌های دیگر باشد و جلوه آن‌ها را بیشتر می‌کند. این خصوصیت باعث می‌شود نسبت به دیگر رنگ‌های خنثی، خاکستری ارجحیت خاصی در طراحی دکوراسیون داشته باشد.

استفاده از خاکستری در طراحی دکوراسیون منزل | فروشگاه زبرنگ
طراحی-دکوراسیون-با-خاکستری-و-سفید | فروشگاه زبرنگ

 اسباب و وسایل رنگی در کنار خاکستری جلوه بسیار زیبایی پیدا می‌کنند. ترکیب خاکستری با آبی یا سبز، فضایی مدرن و امروزی ایجاد می‌کند و یادآور طبیعت سنگ و سبزه یا دریا است.

استفاده از خاکستری و سفید در طراحی دکوراسیون منزل | فروشگاه زبرنگ
خاکستری تیره و سفید طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با خاکستری تیره | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با سفید و خاکستری | فروشگاه زبرنگ
استفاده از خاکستری در طراحی دکوراسیون اتاق نورگیر | فروشگاه زبرنگ

از آنجایی که خاکستری ترکیبی از سیاه و سفید است، می‌تواند جایگزین این دو رنگ شود. در طراحی دکوراسیون، هر جا که سفید یا سیاه خالص رضایت شما را جلب نمی‌کند از طیف‌های مختلف و متناسب خاکستری استفاده کنید. البته ترکیب درست خاکستری با سیاه و سفید نیز امکان‌پذیر است. خاکستری روشن با سفید فضای اتاق را پر نورتر می‌کند.

در طراحی دکوراسیون با رنگ خاکستری استفاده از رنگ صورتی، زرد و آبی پیشنهاد می‌شود. فام‌های تیره و روشن خاکستری اثر کاملا متفاوتی می‌توانند داشته باشند. ممکن است یک فام خاکستری حس سردی و فام دیگر حس گرمی به شما القا کند. برای همین خصوصیت ویژه رنگ خاکـستری، باید با آن خو بگیرید و رنگ مکمل آن را با دقت انتخاب کنید. خاکستری روشن در کنار رنگ هایی مثل فیروزه ای، آبی روشن و زرد ظاهری مدرن و امروزی پیدا می‌کند.

در استفاده از خاکستری بهتر است از رنگ‌های مات استفاده کنید. رنگ‌های براق یا نیمه‌براق فضای صنعتی ایجاد می‌‍کنند و یادآور فلزاتی مثل آلومینیوم هستند. خوبی خاکستری این است که آلودگی‌ها را نیز پنهان می‌کند. از این رو برای سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه نیز مناسب است.

خاکستری رنگ سایه است، بنابراین برای جلوگیری از سایه بیشتر در نورپردازی اتاق دقت کنید. خاکستری با زرد روشن ترکیبی اعجاب انگیز و زیباست که همه جای خانه قابل استفاده است و فضایی راحت و آرامش بخش ایجاد می‌کند.

با روان شناسی و خصوصیات رنگ خاکستری بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف خاکستری، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *