طراحی دکوراسیون با رنگ آبی | فروشگاه زبرنگ

آبی جزو رنگ های اصلی و رنگی سرد است و طبق آمارها محبوب ترین رنگ دنیا است. طراحی دکوراسیون با  رنگ آبی ساده و راحت است. اگرچه تا پیش از این زیاد استفاده نمی‌شد اما حالا این روند در حال تغییر و البته رو به افزایش است.

برای طراحی دکوراسیون با رنگ آبی گزینه‌های زیادی وجود دارد. آبی تقریبا با هر رنگی همنشین می‌شود. با اینکه آبی رنگ سرد است، با دیگر رنگ های سرد و حتی خنثی مثل خاکستری، بنفش و حتی سیاه هماهنگی دلنشنی پیدا می‌کند. ترکیب آبی با این رنگ‌ها فضای آرام بخش و باثبات ایجاد می کند.

اگر می‌خواهید از آبی پررنگ استفاده کنید، آن را در کنار رنگ های گرم مثل قرمز و زرد و نارنجی که مکمل طیف‌های مختلف آبی هستند قرار دهید. ترکیب این رنگ ها با آبی علاوه بر خنثی کردن سردی آبی، فضایی دلچسب و چشم نواز خلق می‌کند. از آبی پررنگ می‌توانید در اتاق‌هایی که اعضای خانواده دور هم جمع می شوند مثل اتاق نشیمن استفاده کنید.

آبی کم‌رنگ فضاهای کوچک را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. آرامش آبی آن را برای اتاق خواب مناسب می‌کند. استفاده از سفید در کنار آبی به اندازه درست یادآور آسمان و دریا می‌شود. رنگ سبز کمی به آبی حرارت می‌بخشد.

آبی برای حمام و فضاهایی که با نظافت ارتباط دارند مناسب است. در سرویس‌های بهداشتی و حمام می‌توانید فام‌های مختلف آبی را به کار ببرید.

طراحی دکوراسیون با آبی سفید مشکی | فروشگاه زبرنگ
طراحی دکوراسیون با طرح های آبی و مشکی | فروشگاه زبرنگ

اگر می‌خواهید از  الگوهای طراحی دکوراسیون استفاده کنید آبی بهترین گزینه است. می‌توانید دیوار اتاق را راه‌راه آبی و سفید رنگ کنید یا یک قالیچه طرح دار کف اتاق پهن کنید. در ایجاد هماهنگی با اسباب منزل، آبی روشن با فام‌های روشن و خنثی، و آبی تیره با فام‌های تیره تر خاکستری، کرم و قهوه ای همخوانی دارد.

کابینت آشپزخانه‌ها را معمولا به رنگ سفید، کرم و قهوه‌ای دیده‌ایم. آبی برای کابینت آشپزخانه رنگ فوق‌العاده‌ای است و کل فضای آشپزخانه را تغییر می‌دهد..

با روان شناسی و خصوصیات رنگ آبی بیشتر آشنا شوید.

در ضمن می توانید به کاتالوگ دستگاه ترکیب رنگ خودکار  مراجعه کنید و علاوه بر فام های مختلف آبی، رنگ های زیبای بیشماری را ملاحظه نمایید. جهت سفارش و مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *